vvdes_banner_03.jpg
Vanwege de aangescherpte maatregelen rondom het COVID-19 virus hebben we besloten om de Algemene Ledenvergadering op 26 oktober niet door te laten gaan!

We hebben een nieuwe datum gepland voor de Algemene Ledenvergadering 2020, deze zal als de maatregelen rondom het corona-virus het toelaten worden gehouden op maandag 22 februari 2021. Noteer deze datum alvast in uw agenda.

De notulen van vorig jaar, het secretariaatsverslag en het Financieel Jaarverslag van 2019-2020 zullen ter inzage komen te liggen in de kantine wanneer deze weer open mag. Het financieel jaarvewrslag en de begroting voor het komende seizoen is de afgelopen week al doorgesproken met de kascommissie.

Heeft u vragen of wilt u een toelichting vraag gerust een van de bestuursleden

>> BEKIJK HIER DE AGENDA

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks