Joost Mensink tekent voor nog een jaar SVO De Zweef/DES VR1 Joost Mensink tekent voor nog een jaar SVO De Zweef/DES VR1
Nieuws

Joost Mensink tekent voor nog een jaar SVO De Zweef/DES VR1

Donderdag 20 juni heeft Joost Mensink zijn contract getekend om ook het komende voetbalseizoen hoofdtrainer van SVO De Zweef/DES VR1 te zijn.
Robert van der Veen 197

De TC en de besturen van v.v. DES en De Zweef zijn blij dat we hem na de tijdelijke aanstelling vorig jaar, ook het komende seizoen aan ons kunnen binden. In het bijzijn van voorzitter van de Zweef Richard Benneker en penningmeester van de Zweef Tom Heuver werd het contract ondertekend.

In het nieuwe voetbaljaar zullen de dames een stapje lager, in de 3e Klasse, acteren, met ook behoorlijk wat vernieuwing in de selectie. Waar het vlaggenschip vorig jaar nog vooral bestond uit dames van voorheen De Zweef 1, zien we nu een hele groep meiden van voormalig DES MO20-1 doorstromen. We hebben er alle vertrouwen in dat onze damesselectie en de samenwerking tussen beide verenigingen bij Joost in goede handen is. We wensen hem veel succes en plezier toe!

Hoofdsponsor:

Interbake

Shirtsponsor:

Alfabet creatieve fabriek

Verenigingssponsor:

Reflex bedrijfskleding

Kledingsponsor:

Intersport Ramon Zomer

Trots op onze sponsoren: