Aankondiging vrijwilligersfeest 2023 Aankondiging vrijwilligersfeest 2023
Activiteiten

Aankondiging vrijwilligersfeest 2023

Het bestuur wil hierbij alvast alle vrijwilligers op de hoogte brengen van het geplande vrijwilligersfeest welke zal plaatsvinden op zaterdagavond 15 april 2023. Noteer dus alvast deze datum in jullie agenda!
Patrick Nieboer 163

We organiseren een gezellige avond met een hapje en een drankje voor iedereen die het afgelopen jaar zijn of haar steentje heeft bijgedragen om onze club draaiende te houden. Natuurlijk is ook je partner deze avond van harte uitgenodigd.

De avond zal op een iets andere manier worden ingevuld zoals de afgelopen jaren het geval was. Wel is er natuurlijk muziek! Deze wordt verzorgt door de Sofarockers.

Het vrijwilligersfeest wordt gehouden in onze kantine en begint om 20:00 uur.

Onze hoofdsponsoren:

Reflex bedrijfskleding Intersport Ramon Zomer

Trots op onze sponsoren: