vvdes_banner_09.jpg
       
Teunis Braakman 02-10-1922 -    02-10-1926
F.J. Ramerman 02-10-1926  -     01-10-1931
B. ten Seldam 01-10-1931  -     02-10-1932
H.A. Scholten 02-10-1932  -     09-10-1941
Joh. Poelakker 09-10-1941  -     08-05-1945
Joh. Toeters 08-05-1945 -    23-11-1949
Johannes Bossink 23-11-1949 -    23-02-1953
Willem Mondeel 23-02-1953 -    27-10-1980
Johan Toerse 27-10-1980 -    20-10-2003
Adriaan Harmsen 25-03-2019  -     heden

Tussen 2003 en 2019 was dit geen bestuursfunctie.

Hoofdsponsor

Subsponsor

Sponsorkliks