vvdes_banner_08.jpg

DES 1 heeft gisteren in de stromende regen de oefenwedstrijd tegen GFC uit Goot verdiend met 4-3 gewonnen. Na een ruststand van 1-1 (doelpunt Jurre) kwam DES met een gewijzigd team na rust al snel op een 1-3 achterstand.

Dat het jonge team van trainer Eddy Zwijnenberg zich hierdoor niet van de wijs lieten brengen was knap. Het team toonde veerkracht door met verzorgt voetbal terug te komen tot 3-3 (doelpunten: Nick en Jurre)

Het overwicht wat de rood-zwarten hierna creëerden zorgde voor veel kansen op de overwinning. Het was uiteindelijk speler van DES JO19-1 Bertho Brinkman die vlak voor tijd DES 1 op een schitterende manier naar een verdiende overwinning kopte, door de bal onhoudbaar in de kruising te mikken.

DES 1 is het nieuwe kalenderjaar goed begonnen met 2 overwinningen op rij.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks